Poznejte sebavi

Rodinou firmu tvořící krásné a smysluplné doplňky do dětských pokojů.

Poznejte sebavi

Rodinou firmu tvořící krásné a smysluplné doplňky do dětských pokojů.

Mám velkou radost, že chcete poznat, co a kdo za těmi lampičkami vlastně stojí a že jste zavítali na tuto stránku. 

 

Čím dál častěji sebe sama přistihuji, jak sedím v dětském pokojíčku a jen tak se rozhlížím kolem sebe. 

Dnešní dětské pokoje jsou už zkrátka jiné, než jsme měli my, jako děti. Určitě všichni pamatujeme ty staré obývákové stěny, dvouposchoďovky, válendy a zdi polepené vystřiženými obrázky z nástěnných kalendářů. Někteří z nás pak měli to štěstí a okolo postele se jim třpytily nalepené super svítící hvězdičky. 

Já dnes sedím v domečkové posteli, vedle mě stojí teepee, u okna visí lapač snů a na stěnách pěkné zarámované obrázky spolu s macrame duhou. Časy se mění. Z dětských pokojíčku se postupně stala krásná designová místa, která zapadají do soudobého konceptu celého bydlení a smýšlení jeho obyvatel. 

 

Jedna věc nám ale v tom kouzelném pokojíčku chyběla. Kamarád, který by svítil na cestu do říše snů našemu Sebíčkovi. Potřebovali jsme lampičku. Nechtěli jsme žádnou plastovou, ale nějakou, která zapadne do konceptu celého dětského pokoje. A tak vznikla první lampička ze dřeva ve tvaru medvídka. Tu si náš malý špunt ihned zamiloval. Řekli jsme si proto, když už pomáhá usnout našemu synovi, určitě by udělala radost i dalším dětem.

 

A k tomu kamarádovi, který se vydává s naším synem na všechna ta noční dobrodružství, jsme se rozhodli přidat pár doplňku, aby ten pokojíček byl prostě kouzelné místo pro dětské hry, skotačení, odpočívání. Aby to bylo to pravé útočiště, jeho dokonalé království. Budeme velmi rádi, když stejným způsobem dotvoří svět i tomu vašemu miláčkovi.

 

Ale především

Nakonec nezáleží jestli ten váš pokojíček je dokonalý anebo ne. Najděte si čas, sedněte si, pozorujte své děti, hrajte si s nimi. Malé jsou jenom jednou. Neochuďme se proto o ty dokonalé okamžiky štěstí. 

To si ze srdce přejeme. Za tým Sebavi maminka Tereza, tatínek Martin a syn Sebastiánek.

Rodina je tam, kde život začíná a láska nikdy nekončí. 

Rodina je tam, kde život začíná a láska nikdy nekončí. 

Rodina je tam, kde život začíná a láska nikdy nekončí.