Realizace objednávky a doprava

Průběh objednávky

Ihned po obdržení vaší objednávky (a případné platby dle zvoleného druhu platební metody) se rozjíždí celý proces vytváření vašeho produktu. Některé nejrpodávanější výrobky držíme skladem a můžeme je tak odeslat k vám obratem. Velkou část z nich však připravujeme na míru a doba realizace tak může být 1-2 týdny. Pokud na objednávku spěcháte, je vždy dobré si předem zavolat a informovat se o dostupnosti vámi vybraného zboží.

Balení

Všechny naše produkty jsou pečlivě zabalené, aby nedošlo k poškození obsahu zásilky, na který se již určitě velmi těšíte! Balení jsme povýšili na novou úroveň. Určitě udělá radost vám i případnému obdarovanému.

Doprava

Balíček už je skoro na cestě! Zde si můžete zvolit 2 způsoby dopravy dle vašich preferencí anebo si zboží vyzvednout osobně u nás ve Frýdku-Místku.

Ať už si zvolíte Kurýra na adresu či doručení na pobočku Zásilkovny, dorazí vám vždy informační email a SMS přímo od společnosti Zásilkovna. Nelekejte se, všechny naše balíčky dáváme Zásilkovně jako našemu dopravnímu partnerovi. Ta následně balík buď předá kurýrovi anebo doručí na jednu ze svých poboček. První informační email vám však vždy dorazí od zásilkovny i v případě, že vás balík doručí kurýr.

  • Kurýr na adresu

Balík je zpravidla doručován druhý pracovní den od odeslání. Před vánoci se však tato doba může prodloužit i o několik dní a je třeba s tím počítat. Zásilku vám doručí přepravní společnost, která vás bude dále informovat o procesu doručení. Bohužel vám nemůžeme předem říct, jaký konkrétní kurýrní dopravce vám bude balík doručovat. Je to dáno procesem, kdy Zásilkovna jako náš smluvní přepravce sama vybírá nejvhodnější dostupné přepravce pro co nejrychlejší doručení vašeho balíku. Odměnou za tuto drobnou nepříjemnost vám je rychlejší dodání balíku. Během roku je tak 98% balíků doručeno druhý den po odeslání od nás. A o vánocích, kdy přepravci (včetně české pošty) doručují třeba i více jak týden, byli naši kurýři většinou schopni doručit hned druhý nebo max třetí den po odeslání.

  • Zásilkovna.cz – výdejní místa

Nejoblíbenější způsob dopravy! Svůj balíček si můžete pohodlně vyzvednout na jedné z mnoha poboček společnosti Zásilkovna.cz v čase který vám bude vyhovovat. Konkrétní výdejní místo si zvolíte přímo při objednávce a váš balíček vás na něm bude čekat 7 dní (v období vánoc může být úložní doba kratší). Mailem a sms zprávou obdržíte informace o přepravě balíčku stejně jako o tom, že balíček už na vás čeká na vybraném výdejním místě. Svůj balíček si při využití zásilkovny můžete vyzvednout také na dobírku a zaplatit jej v na výdejním místě.

  • Osobní odběr

Osobní odběr je možný po předešlé telefonické domluvě u nás na adrese Kolaříkova 1591 ve Frýdek-Místku. Jakmile pro vás budeme mít zboží nachystané, zavoláme vám a domluvíme si přesný termín vyzvednutí.

V případě, že máte jakékoliv dotaze či specifické přání ohledně, balení, dopravy do zahraničí apod. neváhejte nám napsat na info@sebavi.cz nebo zavolat na číslo 722 511 858. Určitě se nějak domluvíme.