Tipy na skvělé vánoční dárky

Datum

Vánoce už klepou na dveře a před námi je jeden nelehký úkol. Musíme zařídit, aby Ježíšek donesl každému něco pěkného. A pokud si Ježíšek ještě trochu láme hlavu, rozhodli jsme se mu pomoci a přihodit pár tipů. Něco už máme doma a něco je v napsáno našem osobním dopise pro Ježíška.

Tree house studio 

Pokud chcete obléknout dítěti něco stylového a rozhodně nevšedního, navštivte Tree house (nedávno Šibabi). Používají originální látky a vše šijí ve své dílničce. Dá se říct, že všechno jsou limitky a musíte čekat až se kolekce otevře. My milujeme jejich žebrované věci. Jsou prostě boží. 

 

Puun

Krásné originální dřevěné hračky a stavebnice, které vyrábějí dva kluci v Brně. Najdete u nich jedinečné sady a přijdete si na své, ať už jste milovník puzzlí, autíček, cestování, zvířátek nebo čehokoliv dalšího!

 

Siben

Tady prostě musíte nakouknout. Nejkrásnější hnízdečka na celém internetu najdete právě tady. A v boho stylu! 

 

Ababu

U Ababu najdete hračky, muchláčky, chrastítka, polštáře a mnoho dalších věcí ušitých z krásných originálních látek. A nebo si jej můžete rovnou ušít sami. My máme doma muchláčka a batůžek Medvídka. Jsou dokonalí a letos vybíráme dalšího kamaráda do party.

 

Elizame

Pokud čekáte miminko, zde najdete mnoho krásných doplňků právě pro ty nejmenší. Je libo péřovou zavinovačku, dečku do kočárku a nebo přebalovací podložku? Všechno z krásných designových látek. Pokud máte už větší dítko najdete zde krásné hrací dečky. Za sebe určitě doporučujeme!

 

Stínosvět

Pokud už vás nebaví čtení pohádek klasicky z knížek, zkuste pohádky právě od Stínověst. Pohádka je na dřevěných kartičkách s ilustrovaným výřezem, který se prosvítí třeba baterkou a obrázky se vám začnou zobrazovat na stěnách pokoje a nastane nová nevídaná show! 

 

Čiči design

Krásné sedací vaky ve tvaru kočky. Na začátku stál kocour Mikeš a díky němu vznikla tahle krásná značka. Takže pokud chcete pro děti něco, kde si můžou odpočinout, polenošit, zde jste na správném místě.

 

Lellu

Pokud sháníte do pokojíčku plakát, ať už se zvířátky nebo třeba údaji o narození. Nebo vám chybí milníkové kartičky na focení. Zavítejte právě zde! 

 

 

Tak to by bylo pár tipů za nás. Ať už si nakonec zvolíte cokoliv, přejeme vám především radostné prožití Vánočních svátků protnuté láskou a sounáležitostí. 🙂

Další
příspěvky